Tomáš Trapl

8. února 2011 v 16:32 | MajulQa
 30. 01. 1964 Praha
Už od mládí zpíval v kostele, poté vystudoval operní zpěv na pražské konzervatoři. S kariérou začal v roce 1986 jazzový souborem Dobrý večer Quintet, následovala kapela Beathover, Pražský pouťový orchestr, The Fefeenes a jiné. Deset let působil v divadle Semafor v muzikálech Jiřího Suchého. Ztvárnil hlavní role v anglickém jazyce muzikálů The Fantastics, Pippin, Christmas Carol atd. v rámci mezinárodní společnosti Artists of Prague. Od roku 1992 působí v muzikálech v pražských divadlech, například Kleopatra, Krysař, Jesus Christ Superstar, Hamlet, Galileo, Drákula, Bídníci, Tajemství, Miss Saigon, Tři mušketýři a jiné.

Kromě muzikálů se věnuje i dabingu. Namluvil mnoho postav z dílny Walta Disneye, například Lví král 1, 2, 3, Zvoník od Matky Boží 1, Zvoník od Matky Boží 2, Medvídek Pú, Mulan 2, Pocahontas, Příšerky s.r.o., Auta a další.

V současné době vyučuje interpretaci na hereckém oddělení Konzervatoře v Praze, koncertuje se svou rokovou skupinou DOLMEN a samozřejmě hraje v muzikálech. Je ženatý a má tři děti.

Pro mě je Tomáš dobrý Oktávián v Kleopatře a ďábelský kardinál v Třech mušketýrech.


V Kleopatře
V třech mušketýrech:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzik zuzik | E-mail | Web | 8. února 2011 v 19:10 | Reagovat

krásnej lay :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Design by: Crazy.DE.Bill